Silibasic

PFLUON evrensel silikon reçine kaplama harika renklere ve yüksek parlaklığa sahip olmakla beraber çeşitli pişirme gereçlerinin dış kaplaması için de uygundur.

7 Renkli Sistem

Silibasic Coating ürünlerimiz olağanüstü performansı garanti ederken çok sayıda renk seçenekleri sunmaktadır. Gelişmiş Silibasic For External standart ürün serimizde yedi renk sistemi tercihinize sunulmaktadır: Yüksek parlaklık ve sertlikte kaplama yüzeyi ve tipik doğal renk sistemi kapsamındaki harika renkler ürünlerinize yüksek kalitede görünüm kazandırır.

3-4 renk ekleri

7 renkli sistemler altında Silibasic Coating standartlaşmış ürünler çoklu zengin renkte eklentiler sunmaktadır; her renk sistemi 3 ila 4 daha hassas renk çözümü sağlar, her renk doğal estetiklerin ve yaşam estetiklerinin yüksek kaliteyle işlenmesinden elde edilir. Tercihinize sunulan 27 renk seçeneği pişirme ürünleriniz için daha çeşitli renk alternatifleri sunar.

3 görsel efekt

Üç görsel efekt: Ana renk, büyük parlama ve küçük parlama.
Çeşitli renk alternatiflerine ek olarak Silibasic Coating ürünlerimiz çok daha çeşitli görsel efektler sunar; parlama efekti daha fazla ışıldayan bir görünüm ve olağanüstü görüntü kalitesi sağlar.
Silibasic performans testi (sıradan toz plastikle karşılaştırıldığında) Silibasic Coating ürünleri aynı test koşulları atında sıradan toz plastiğe göre açıkça daha üstündür; Silibasic Coating daha yüksek sertliğe ve mükemmel korozyon ve yüksek sıcaklık direncine sahiptir; 260°C'de sürekli mükemmel performans günlük pişirme performansına daha fazla katkı sağlar. Silibasic Coating ürünler inanılmaz sertliğe sahiptir; boya spreyi 1mm bükülmeye, hatta T bükülmesine dayanabilir, bu nedenle birçok ürünün işleme teknolojisine uygundur.
Teknolojik açıdan Silibasic'in sıradan toz plastikler karşılaştırması Silibasic Coating’in püskürtme teknolojisi düzleme performansı açısından toz plastik püskürtme teknolojisinden daha üstündür. Boya püskürtme için çözücülerin, katkı maddelerinin ve reçinelerin moleküler yapıları düzleme performansında önemli bir rol oynar. Plastik püskürtme teknolojisi genellikle pütürlü yüzeylere neden olmaktadır. Kaplama onarılabilir; boya püskürtme sırasında aşırı gazlı film kullanımından dolayı ortaya çıkan çukurlar veya çizikler herhangi bir zamanda onarılabilir, çünkü boya yeniden kaplanabilir.
Teknolojinin doğal sınırlarından dolayı plastik püskürtme onarılamaz. Boya püskürtme çeşitli dekoratif sonuçlar verir. Boya püskürtmeyle görünen renkler boya püskürtmeden düzinelerce kat daha fazladır. Plastik püskürtmeyle kıyaslandığında, boya püskürtme malzeme kusurlarının üstesinden gelmede daha fazla yardımcı olduğu için müşterinin kalite standartlarını da karşılamaktadır; yanlış kullanılan plastik püskürtmeli yüzeylerde sıklıkla çukurlaşmalar (kabarcıklar) oluşur.
Sonuç olarak, Silibasic Coating sıradan toz plastikle karşılaştırıldığında mükemmel görünümün yanı sıra yüksek verimlilik oranına sahiptir.
浙ICP备05028746号-1 | Copyright©2016 PFLUON. All rights reserved.
暂未开售,于11月底前在商城开售
官网亦可链接进入,请随时关注PFLUON官网